Meist

Koolitus ja sertifitseerimine Põhja-Euroopa ettevõttetes töötamiseks.

Alates 2016. a. Alkora OÜ tegeleb töö- ja tuletöö ohutuse alase väljaõppe ja sertifitseerimisega Põhjamaade (Soome, Rootsi, Norra ja Taani) ettevõtete jaoks. Koolitused toimuvad regulaarselt sellistes linnades nagu Tallinn, Espoo, Klaipeda, Kaunas ja Riga.

Koolitused viiakse läbi vene, eesti, inglise, soome keeles. Klaipedas ja Kaunases kasutame vajadusel professionaalsete leedu keele tõlkide teenuseid.

Vajadusel võib meie instruktor tulla kliendile sobivasse koolituse läbiviimise kohta.

Arutame koolituste läbiviimise aega ja kohta individuaalselt.

Praegu viiakse koolitused “Tööohutus” (ROHELINE KAART) läbi veebis, veebiseminari režiimis (loe edasi SIIN )


Milleks see mõeldud on?

Enamik Soome, Rootsi, Taani ja Norra ettevõtteid nõuavad oma töötajatelt tööohutuse ja tuletöö ohutuse koolituste läbimist.

Koolituse käigus saate teadmisi põhilistest ohutusalastest küsimustest, ohtude tuvastamisest, õnnetuste ennetamise meetoditest ning oma isiklikest õigustest ja garantiidest õnnetuse korral.

Kellele see mõeldud on?

Kui soovite saada tööd ehituses ja muudel tehnilistel erialadel Põhjamaade ehk Soome, Rootsi, Norra ja Taani ettevõtetes.

Kui saadate oma töötajaid stažeerima nendesse riikidesse.

Kui soovite värvata töötajaid Põhjamaade tööstusettevõtetesse.

Tegevusalad

Üldehitus, laevaehitus ja -remont, energiatööstus, kütusetööstus, keemia- ja naftakeemiatööstus, masinaehitus ja metallitööstus, metsandus, puidu-, tselluloosi- ja paberitööstus, meditsiinitööstus, metallurgia.